Profissional Master Товарів у наявності: 137

на сторінку
Показані 1 - 21 із 137 пунктів
Показані 1 - 21 із 137 пунктів
Profissional Master

Ножі Tramontina Professional Master - високоякісні ножі для справжніх професіоналів кухарської справи, любителів кулінарії і тих, хто тільки осягають велике мистецтво приготування їжі. Це надійні, міцні та довговічні кухонні ножі. Їхнє лезо виготовлене з нержавіючої сталі DIN 1.4110 товщиною 2 мм, що повністю виключає згинання ножа під час роботи та дозволяє точно здійснювати нарізування будь-яких продуктів. Поліпропіленова ручка ножів Tramontina Professional Master має антибактеріальне покриття Microban(Мікробан), яке допомагає не допустити появи різних запахів, бруду та цвілі, а також розмноження грибків та мікроорганізмів на аксесуарі. Антибактеріальний ефект ручки цих аксесуарів має довічну гарантію. Безпека, гігієна та професіоналізм – головний девіз творців кухонних ножів tramontina professional master.

Лезо цих кухонних аксесуарів має V-подібну форму заточування і дозволяє нарізати продукти акуратно, точно і швидко, навіть після багаторазового використання. Цьому також сприяє ергономічна та масивна рукоять ножів Tramontina Professional Master зі спеціальним покриттям, яка дає можливість зручно та безпечно утримувати ніж під час роботи.

У нас представлені найпопулярніші моделі ножів Трамонтіна Професіонал Майстер. Кожен із них має своє призначення. Це ножі для овочів та м'яса, оброблення птиці, а також обвалювальні ножі різних розмірів. Вони чудово зарекомендували себе і мають великий попит серед усіх любителів кулінарії. Чекаємо Вас у відділі ножів Tramontina Professional Master і з радістю допоможемо вам у виборі необхідного екземпляра для себе або у якості подарунку!