Кухарські

Кухарські Товарів у наявності: 153

Підкатегорії

  • Ножі сантоку

    Ножі санток Tramontina - це в першу чергу якісні клинки від бразильського виробника, який вже давно завоював славу серед кухарів і просто любителів приготування смачної їжі.

    У перекладі з японського "сантоку" або санток, як у нас його ще називають, означає "три хороші речі". Це мається на увазі 3 види використання кухарського японського ножа сантоку: нарізка, рубка і шаткування. У всіх випадках клинок себе покаже з кращого боку.

    У цій категорії представлені як бюджетні, так і елітні ножі сантоку. Вони відрізняються якістю сталі та методом її обробки, а також матеріалом рукояті. Крім того, ці клинки представлені у різних розмірах.

    Бажаєте доповнити свою колекцію кухонних клинків оригінальним бразильським ножем сантоку? Отже, Ви звернулися за адресою! У нас Ви точно підберете потрібну модель за найвигіднішою ціною!

на сторінку
Показані 1 - 21 із 153 пунктів
Показані 1 - 21 із 153 пунктів
Кухарські

Кухарські ножі Tramontina необхідні як на шикарній кухні самого вишуканого ресторану, так і на звичайній домашній кухні. Це середньостатистичні клинки з дерев'яною або пластиковою ручкою, а також високоякісні професійні ножі для кухарів, що відрізняються відмінною якістю сталі, ергономічністю та різноманітністю моделей. Універсальні кухарські ножі Трамонтіна чудово справляються з багатьма видами робіт. Вони чудово лягають у руку. Якість сталі дозволяє їм залишатися гострими досить довго.
Відповідно до рекомендації фахівців на кожній кухні має бути мінімум 3 ножі: кухарський універсальний, ніж-слайсер для хліба та ніж для чищення овочів. Хоча арсенал сучасного професійного кухаря може становити не один десяток екземплярів. Для того щоб правильно вибрати кухарський ніж саме для себе, уважно придивіться, яким клинком Вам подобається працювати найбільше. Бажано придбати екземпляр схожий на Ваш улюблений ніж, адже навіть найчудовіший клинок для однієї людини здасться зовсім не зручним іншій. Якщо ж Ви хочете поексперементувати та вибрати інший кухарський ніж, то варто звернути свою увагу виключно на найкращі кухонні ножі для кухарів, такі як Tramontina Master Professional та Tramontina Century.