Каталог

Включено фільтри:
  Колекція

  Polywood Товарів у наявності: 79

  на сторінку
  Показані 1 - 21 із 79 пунктів
  Показані 1 - 21 із 79 пунктів
  Polywood

  Ножі Tramontina Polywood – одна з найстаріших ліній бразильського виробника Трамонтіна. Це якісні ножі, які виконані зі сталі AISI 420. Сталь чудово тримає V-подібне заточування і дає можливість довго не гострити ніж, а користуватися для виправлення лез виключно мусатом. Адже, як відомо, при кожному заточенні метал "з'їдається", що веде до поступового виходу з ладу самого ножа.
  Рукоятка являє собою накладки з натурального дерева, які просочені полімерною смолою і зовсім не бояться вологи. Накладки прикріплені до металу алюмінієвими заклепками. З'єднання виконано дуже якісно. Ножі та всі інші аксесуари цієї лінії мають ошатний дизайн і стануть окрасою будь-якого столу.
  Ножі та столові прилади Tramontina Polywoo представлені у 3 кольорах: дуб, горіх та червоне дерево. Всі вони по своєму гарні та оригінальні.
  На особливу увагу заслуговують столові прилади лінії Tramontina Polywood. Вони вишукані і просто чарівні. Ергономічні стейкові та столові ножі відмінно ріжуть м'ясо і не псують при цьому тарілки, а їхні рукоятки зручні в руці. Виделки мають оптимальну форму з благородною ручкою з дерева з поліпропіленовим просоченням. Їх можна мити у посудомийці.
  Крім того, в цій лінії Трамонтіна Полівуд є набори кухонних ножів, а також набори столових приладів. Вони стануть чудовим подарунком з будь-якого приводу для Ваших рідних, друзів та близьких людей.
  Ножі та столові прилади Tramontina Polywood - найкращий вибір любителів якісного кухонного краму!