Каталог

Включено фільтри:
  Колір ручки
  Колекція

  Century Товарів у наявності: 43

  на сторінку
  Показані 1 - 21 із 43 пунктів
  Показані 1 - 21 із 43 пунктів
  Century

  Ножі Tramontina Century є чудовими кухонними клинками, які зарекомендували себе найкращим чином серед майстрів кулінарного мистецтва. Це професійні клинки, які не підведуть навіть після багатогодинної роботи і все завдяки відмінній якості та специфічному дизайну, отриманому внаслідок тривалих досліджень. Ножі Трамонтіна Сенчурі виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі DIN 1.4110, яка відповідає найвищим вимогам. Її склад ретельно підібраний і містить цілий комплекс компонентів, що дозволяють ножу не піддаватись корозії і довго залишатися гострим. Крім того, метал пройшов особливу обробку, яка полягає в термічному загартуванні, подальшому охолодженні, заморожуванні та нагріванні газом. В результаті нержавіюча сталь стає дуже міцною і добре тримає заточування.
  На особливу увагу заслуговує рукоять кухонних ножів Tramontina Century. Вона є продовженням самого леза і має полікарбонатні накладки, які за допомогою надійних металевих заклепок кріпляться до металу клинка. Рукоятка, зроблена з полікарбонату, має у своєму складі скловолокно (30%), що дозволяє їй витримує температуру до 200 градусів. Крім того, вона чудово лягає в руку, що дозволить працювати ножем стільки, скільки знадобиться.
  Ножі Tramontina Century мають конусне заточування, яке поширене на все лезо. Це дає можливість працювати однаково добре всією ріжучою кромкою. Саме лезо ножів Tramontina Century мають матове полірування та виконується індивідуально для кожного клинка.
  Ці ножі можна мити в посудомийній машині, хоча справжні шанувальники якісних клинків не рекомендують подібне. Краще вручну вимити ніж Трамонтіна Центурі (щоб не затупити) і насухо витерти кухонним рушником. Зберігати вироби рекомендовано у сухому місці.
  Якщо Ви шукайте відмінний клинок собі або в подарунок другові-шеф-кухареві, то краще ніж Tramontina Century Вам не знайти!