Овочеві і фруктові Товарів у наявності: 76

на сторінку
Показані 1 - 21 із 76 пунктів
Показані 1 - 21 із 76 пунктів
Овочеві і фруктові

Бразильські ножі для овочів Tramontina знадобляться для нарізування та чищення овочів та фруктів. Без них складно уявити швидку і злагоджену роботу як професійного кухаря, так і кулінара-початківця. Існує кілька видів овочевих ножів. Одні з них призначені для чищення овочів та фруктів, інші - безпосередньо для нарізки в салати чи подачі на стіл.
Універсальні ножі для тонкої нарізки овочів і фруктів Tramontina допоможуть виконати цей вид роботи якнайкраще, завдяки чудовому заточенню, яке тривалий час не потребує правки. Порізані овочевим ножем Трамонтина овочі та фрукти матимуть найапетитніший вигляд, адже вони не втратять свій сік під час нарізки і не примнуться.
Ножі для чищення овочів Трамонтина зручно лягають у руку і дозволяють швидко та якісно звільнити від шкірки будь-який фрукт чи овоч. Їхньою відмінністю є невеликий розмір і лезо спеціальної форми, а ергономічна ручка дозволить знизити навантаження на руку, що і дає можливість ножі для овочів і фруктів Tramontina зарахувати до професійних.
Якщо Ви хочете швидко та якісно готувати все нові та нові страви, то ножі для овочів Tramontina Вам потрібні просто зараз! Купуйте бразильські ножі для різання овочів Трамонтіна у нас за найоптимальнішою ціною!