Професійні Товарів у наявності: 150

на сторінку
Показані 1 - 21 із 150 пунктів
Показані 1 - 21 із 150 пунктів
Професійні

Професійні ножі Tramontina призначені для справжніх майстрів кулінарного мистецтва! Це дуже якісні професійні кухонні ножі з нержавіючої сталі з додаванням спеціальних хімічних елементів, таких як молібден та ванадій, що дозволяють зробити метал міцним і добре зберігає гостроту леза. Також на особливу увагу заслуговують рукояті таких професійних ножів для кухні. Вони, як правило, складаються з хвостовика клинка (продовження леза) та накладок, що щільно прилягають до нього і виготовлені з поліпропілену або полікарбонату. Це дає змогу отримати збалансований клинок, що дуже важливо для професійної роботи.
Професійні ножі Tramontina добре зарекомендували себе для обробки м'яса. Адже вони відповідають основним вимогам м'ясників і, що важливо, такими професійними ножами для обробки м'яса можна довго працювати, не втомлюючись при цьому. Професійні ножі м'ясників для оброблення туші повинні бути міцними та надійними. До того ж їх має бути достатня кількість, адже кожен конкретний інструмент відповідає за певний вид робіт.
У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент професійних ножів різного призначення. Визначайтесь та замовляйте!