Каталог

Включено фільтри:
  Довжина леза
  Колір ручки
  Колекція

  Ножі для суші та роллів Товарів у наявності: 3

  Показані 1 - 3 із 3 пунктів
  Показані 1 - 3 із 3 пунктів
  Ножі для суші та роллів

  Ножі для суші та ролів Tramontina - мрія людини, яка любить готувати страви японської кухні! Це не просто інструменти для нарізки, це справжній витвір мистецтва. Представлені моделі виконані з надійної нержавіючої сталі особливої ​​обробки, яка славиться своєю твердістю та міцністю. Надійні ергономічні ручки, що поєднуються з гострим лезом, – ідеальний дует.

  Кожна модель має свої характеристики та призначення на кухні. До вашої уваги представлені ножі для суші та ролів Tramontina, розроблені спеціально для оброблення, а також для тонкого та якісного нарізування. У роботі ріжучі інструменти вас приємно здивують, адже орудувати ними досить просто і зі своїм головним завданням вони справляються чудово. Завдяки представленим ножам ваші страви будуть виглядати так, ніби вийшли з-під рук знаменитого японського сушиста.

  Якість ножів Трамонтіна відповідає їхній ціновій політиці, тому навіть не сумнівайтеся у покупці. Адже ріжучі інструменти запропоновані на даній сторінці - це ті, які задовольнять потреби сушимейкера-початківця і професійного майстра суші.

  Поповніть свій кухонний арсенал і ухваліть рішення купити ножі для нарізки суші Трамонтіна прямо зараз!