Каталог

Кухонні топірці Товарів у наявності: 22

на сторінку
Показані 1 - 21 із 22 пунктів
Показані 1 - 21 із 22 пунктів
Кухонні топірці

Кухонні сокири Tramontina - надійні інструменти для кухні, які з легкістю виконають будь-яке поставлене перед ними завдання з оброблення м'яса, риби або птиці. Причому ці фірмові бразильські ножі Трамонтіна для рубки легко справляються навіть із замороженим м'ясом чи салом!
У нас представлені різні групи кухонних топориків сікачів Tramontina, починаючи від простих кухонних ножів-топориків Tramontina Athus до дорогих ножів-сокир для рубання м'яса Tramontina Century. Всі вони добре зарекомендували себе в роботі і мають безліч позитивних відгуків. Взагалі складно уявити кухню без такого представника. Кухонні топорики Tramontina виконані з міцної сталі пристойної товщини, причому дерев'яна або пластикова ручка прикріплена до металу самого леза, що плавно переходить у ручку. Це дозволяє сокиркам Трамонтіна легко справлятися з динамічними навантаженнями, що виникають при рубанні і не ламатися тривалий час.
У нашому інтернет магазині Ви, безсумнівно, зможете вибрати відповідний екземпляр і забезпечити себе надійною кухонною сокиркою Трамонтіна.